Главная » Статьи » Документи та звіти дослідів

Випробовування добавки Roil Gold спеціалістом з АВТОВАЗА

Оскільки дуже складно постійно проводити автопробіги без масла в двигуні ті демонструвати таким чином роботу продуктів серії “Roil Treatment” для великої кількості споживачів і дистриб’юторів, компанією Neways була представлена машина тертя, яка імітує роботу двигуна та більш наглядно показує вказаних продуктів. Тут Ви побачите саме ці досліди, точніше, короткі витяги з сюжету у вигляді фотографій. Для тих, хто захоче побачити повністю відео сюжет, може скачати файли з сайту. Демонстрували роботу продуктів серії “Roil Treatment” на машині тертя дистриб’ютори компанії Neways Микола Безперстов і Юрій Сергєєв, професіональний автомобіліст, який пройшов за 14 років роботи в системі ВАЗа шлях від слюсаря до начальника цеху і директора станції технічного обслуговування.

Будова машини тертя для випробувань кондиціонера металу серії “Roil Treatment”

Яка будова цієї машини? Всередині електродвигун, який крутить через шків коліщатко. Під коліщатком стоїть ванночка, закріплена з допомогою гвинта, в яку наливається моторне масло. До коліщатка (коліщатко погружено в моторне масло і при його обертанні на ньому зразу ж утворюється масляна плівка) притискається ролик з допомогою важеля, який міцно затиснутий з допомогою гвинта та не крутиться. На самому важелі знаходиться пристрій (з градуйованою шкалою в кг) для вимірювання сили притискання ролика до коліщатка, що крутиться, з допомогою важеля. Таким чином, утворюється пара тертя, яка імітує роботу двигуна чи іншого агрегату. На цій машині тертя і були проведені контрольні тести, які наглядно показують роботу кондиціонера металу Roil Gold, яка підвищує коефіцієнт корисної дії (ККД) різноманітних деталей агрегатів автомобілів, мотоциклів, а також інших металічних механізмів. На такій машині тертя можна демонструвати хоч кожен день, хоч кожну годину роботу автомобільних добавок. Причому, можна провірити роботу не тільки добавок компанії Neways, а й присадки інших компаній. По величині навантаження на циліндри та глибині зносу контрольних циліндрів можна визначити ефективність любої добавки.

Тест 1

Для тесту авто добавки Roil Gold компанії Neways використовували хороше синтетичне моторне масло ESSO, клас його дуже високий, виробляється воно в Німеччині. Його заміну в двигуні проводять після 8-10 тис. км. Пробігу автомобіля, так як воно окислюється (угорає) і вже не володіє необхідними змащувальними властивостями.

Моторне масло ESSO залили у ванночку, потім ванночку закріпили під коліщатком. Коліщатко частиною поверхні занурено в масло. Потім включили двигун. Оскільки коліщатко занурене в масло, то при його обертанні на ньому зразу ж утворилася масляна плівка. Коліщатко виготовлене з дуже твердого сплаву, який в деталях автомобіля, як правило, не застосовується. Ролик виготовлений із сталі, яка застосовується для виготовлення деталей двигуна.

Дальше ролик (він закріплений нерухомо на основі важеля і не обертається і переміщується разом з важелем) притиснули з допомогою важеля до коліщатка, яке обертається, на 10 секунд з силою навантаження в 10 кг. Під час притискання ролика з’являється характерний звук зносу (сильний свистячий звук, схожий на виск)

В результаті, ось такий вийшов знос на ролику! Як Ви бачите, межа властивості в моторного масла зменшувати тертя та знос деталей агрегатів все ж таки існує. Це не значить, що моторне масло погане, це говорить про те, що межі змащувальних властивостей масла все ж таки є. Як Ви побачите далі в тестах, ці межі авто добавки компанії Neways розширюються!

Тест 2

Тепер в цю ж ванночку з маслом ESSO додали автодобавку Roil Gold з допомогою шприца в пропорції приблизно 75:1000 (75 мл добавки на 1 л масла, трохи менше ніж 1 частина добавки на 10 частин масла) і знову включили ненадовго двигун для того, щоб добавка перемішалася з моторним маслом ESSO

Тепер Микола Безперстов притиснув ролик до коліщатка з більшою силою – 80 кг протягом 15 секунд. Юрій Сергійович при цьому притримував машину тертя, щоб не піднімалася. Варто відзначити, що на цей раз характерного свистячого звуку не було, звук був дуже м’який, а не різкий визг.

Потім важіль підняли, вийняли ролик. Не дивлячись на велике навантаження (80 кг!) знос ролика не збільшився, а в місці самого зносу металічного ролика його поверхня стала більш гладкою та дзеркальною!

Тест 3

Цей же самий ролик перевернули на іншу сторону зносом в сторону Миколи, щоб його було видно (показаний авторучкою), а незношеною поверхнею вверх, для притискання до коліщатка в подальших тестах. Потім його притиснули з допомогою важеля до коліщатка, яке крутиться, з загрузкою 10 кг протягом 10 секунд.

Ось що в результаті цього отримали. Зверніть увагу, слідів зносу на поверхні ролика практично нема. Можна замітити, що є лише блискуча плямка в місці тертя ролика з коліщатком. Нагадуємо, що у ванночці знаходилося моторне масло Esso перемішане з добавкою Roil Gold

Тест 4

В цю ж ванночку з моторним маслом ESSO, перемішаним з автодобавкою Roil Gold добавили велику кількість води і включили двигун. Вода перемішалася з моторним маслом та авто добавкою, утворилася емульсія. Виник матовий білувато-коричнуватого кольору шлейф масла навколо коліщатка, яке крутиться (масло спінилося). Тобто, створили ситуацію: пробита головка блоку двигуна і вода попала в масло. Ви самі розумієте, що змащувальні властивості у подібного складу мінімальні і двигун в такій ситуації, звичайно, вийде з ладу.

На той же самий ролик (на його боку слід від попереднього досліду, а верх гладкий; в ванночці моторне масло з добавкою та водою) знову дали навантаження з силою 10 кг протягом 10 секунд.

Не дивлячись на те, що в ванночці крім масла та автодобавки є вода, все рівно характерного звуку зносу не виникло. Та й як Ви бачите і на самому ролику із слідів зносу видно тільки маленьку світлу блискучу плямку.

Тест 5

Взагалі знята ванночка з маслом. Створена ситуація: пробитий картер двигуна, моторне масло, змішане з автодобавкою та водою, витекло взагалі і двигун працює практично на суху. Тут теж дано навантаження на ролик з силою 10 кг протягом 10 секунд. Дивіться дальше знос.

Як бачите, величина зносу не збільшилася, незважаючи на те, що ролик взагалі не змащувався ні моторним маслом, ні автодобавкою і працював практично на суху. Зверніть увагу, що в жодному з двигунів автомобілів немає такої загрузки на деталі. Тобто, якби навантаження відбувалося в звичайних умовах експлуатації автомобіля хоча б на одну важливу деталь двигуна на її абсолютно малій ділянці поверхні (шириною всього в 2-3 міліметри) з силою 10 кг протягом 10 секунд, то двигун вийшов би з ладу рівно через 10 секунд і не помогло б, як Ви бачили, любе моторне масло. В цьому ви могли переконатися самі результатами тесту №1. Але ось що чудово. Навіть при такому великому навантаженні на металічний ролик він не мав зносу завдяки використаній добавці Roil Gold, лише маленька ділянка металічної поверхні ролика (2-3 мм) стала більш гладкою та дзеркальною. А саме дивне, що навіть без змащування поверхонь ролика та коліщатка, які труться, але оброблених добавкою, ролик також не отримав зносу!

Хочете, вірте, хочете, ні, але подібні досліди легко провести і Вам самим, щоб переконатися в ефективності автодобавок компанії “Neways” і перевірити ефективність добавки Roil Gold не завдасть багато клопоту…

Які ж випливають висновки з наданої тут інформації?

Любе моторне масло має межі зменшення тертя, а автодобавка Roil Gold компанії “Neways” ці межі значно розширює! Варто відмітити, як Ви й самі бачили, що кондиціонер металу не взаємодіє з моторним маслом, а з металами, проникаючи в них, в їхню кристалічну решітку, заповнюючи при цьому мікротріщини та шорсткості на їхній поверхні,утворюючи гладкі та дуже міцні покриття з низьким коефіцієнтом тертя. Як Ви самі взнаєте, ці унікальні властивості системи продуктів Roil Treatment компанії Neways принесли немало вигод численим користувачам більш ніж в 40 країнах світу. Наведені вище приклади можна продовжувати і продовжувати! Дивіться детальніше про практичний досвід використання продуктів компанії різними користувачами тут...

Скачати відеофайли дослідів

Категория: Документи та звіти дослідів | Добавил: roil (2007-04-14)
Просмотров: 2339 | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Наш опрос
Топливо Вашего автомобиля
Всего ответов: 742
Реклама
Статистика

Форма входа
Корзина
Ваша корзина пуста
Поиск
Друзья сайта