Главная » Статьи » Про лінію Roil Treatment

Що ж покращують в роботі паливної системи двигунів автомобільні добавки в паливо «ROIL FUEL ADDITIVE» та «DIESEL ENGINE» (принцип їх дії)?

Добавки в паливо «ROIL FUEL ADDITIVE» та «DIESEL ENGINE» (бензин чи дизель) повністю усовують проблеми, які виникають при використанні палива середньої якості, підвищують потужність двигуна та покращують динамічні характеристики автомобіля. Знижують розхід палива та токсичність вихлопних газів, продовжують термін експлуатації деталей поршневої групи та клапанів, запобігають утворенню нагару в камері згоряння та на впускних клапанах, запобігають пригоранню кілець, підвищують прийомистість автомобіля та потужність двигуна (до 20%), полегшують запуск двигуна. Добавки лінії «ROIL TREATMENT» очищують всю паливну систему та діють на паливо, яке згорає, таким чином:розбивають молекули вуглеводню так, що вони згорають набагато ефективніше. Іншими словами, якщо подивитися на паливо під мікроскопом (мал.1), там є великі частинки, зібрані в групи, схожі на масляні шарики, а навколо розчинник. Якщо коли-небудь Ваш автомобіль стояв протягом року, а потім Ви вирішили його завести, то Ви побачите, що паливо стало поганим і автомобіль погано працює. Причина втому, що всі молекули вуглеводню тяжчі за розчинник і осідають. Вони пресуються і збираються разом. Що робить добавка в паливо? Вона розбиває звичайне паливо так, що всі молекули розсіюються і робить це абсолютно унікальним способом. Галоген, який входить до складу добавки, з’єднується з ними в різних пропорціях, створює заради, які заставляють їх весь час відштовхуватися одна від одної. (мал.2). Так розбивається паливо у всьому бакові.

Что же улучшают в работе топливной системы двигателей авто добавки в топливо «ROIL FUEL ADDITIVE» и «DIESEL ENGINE»?
Мал.1
Принцип действия «ROIL FUEL ADDITIVE» и «DIESEL ENGINE»
Мал.2

Коли появляється іскра та загорається бензин (дизпаливо), він починає горіти зовні та повинен згоріти за короткий цикл згорання. Чи можна уявити собі наскільки це ефективно, так як саме тут знаходиться вся енергія. Енергія у Вашому паливі. Коли іскра з’являється, вона проходить через весь блок, тому потужність зростає. Паливо розбивається у всьому паливо проводі і у всій паливній системі. Якщо виділення тепла у Вашого автомобіля виходить за рамки, визначені стандартами, це виправляється. Галоген, присутній у добавці, розпилюється по всіх рухомих частинах. Це значить, що ці деталі тепер захищені. Зараз вони працюють пліч-о-пліч та збережені від зносу та стирання. Це стосується і клапанів, які з часом згорають та зношуються – на виході втрачається компресія. Галоген покриває основу, сам клапан, і, коли паливо проходить через нього – він притягується до металу, як магнітом, і прикріплюється до нього. Коли клапани сидять краще, потужність більша, зменшується знос верхнього двигуна.

Детальніше про захист двигуна від зносу та принцип дії багатоцільового металу «Roil Gold»
Категория: Про лінію Roil Treatment | Добавил: roil (2007-11-09)
Просмотров: 2316 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Наш опрос
Топливо Вашего автомобиля
Всего ответов: 742
Реклама
Статистика

Форма входа
Корзина
Ваша корзина пуста
Поиск
Друзья сайта